183 Firma  9842 İlan Yayında  18 Onayda.
 
 
 Beyaz Eşya Servisleri Istanbul Dudullu Dudullu Franke Servisi: 444 4 302
 
Dudullu Franke Servisi: 444 4 302
 

Firma Bilgileri:

Ekleyen: Tezcan
Telefon: 444 4 302
Sayfa Gösterimi: 262
Eklenen Tarih: 30.03.2011 - Saat: 1:39 PM

İlan Detayları

    Dudullu Franke Servisi: 444 4 302

    Dudullu Franke Servisi olarak tüm Franke markalı beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım hizmetlerini sunmakla birlikte servisimizin en temel ilkesi %100 müşteri memnuniyetini sağlamak olmuştur. Bununla beraber servisimiz ve çalışanlarımız sizlerin memnuniyeti için ellerinden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışmaktadır.
    Ayrıca TSE belgeli hizmet noktamız sizlere haftanın 7 günü teknik servis hizmeti, 1 yıl yedek parça garantisi ve kapıda kredi kartıyla ödeme imkanı sunmaktadır.
    Dudullu Franke servisi tarafından gerçekleştirilen, Franke servisi hizmetlerinin verilmesinde kullanılan tüm yedek parçalar, orijinal ve üretimleri tamamen Franke firmasına aittir. Bakım ve onarım hizmeti verilen Franke beyaz eşya kullanıcısına onarım öncesinde kullanılacak olan Franke yedek parça, kutusundan açılmak sureti ile streç vakum ambalajından çıkartılarak gösterilmektedir. Franke orijinal yedek parça ürünlerde bulunan barkod sistemi ile tanımlanan yedek parça güvenli bir şekilde cihaza takılmaktadır. Dudullu Franke servisi tarafından, Franke beyaz eşya onarımlarında kullanılan yedek parçalar bir yıl süre ile Franke firması tarafından garanti altındadır. Franke üretici firmasının yanında, Dudullu Franke servisi tarafından yapılan tüm bakım ve onarım işlemleri de bir yıl süresince garantilidir.

     Hemen arayınız…

     İrtibat: 444 4 302

Kategori : Dudullu
Etiketler : Dudullu Franke Servisi, Franke Servisi Dudullu, Franke Dudullu Servisi, Franke Servisleri Dudullu, Franke Servis Dudullu, Dudullu Franke Servis

Yorum Yaz

Yorum Bulunamadı.

Yorum Ekle

İsminiz:


Email Adresiniz:


Yorumunuz:

 
Online Servis © 2011 - Tüm Hakları Saklıdır. (Sitemap)